BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Секція заступників директорів з навчально-виховної роботи

4 листопада 2020 року проведено засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи в онлайн режимі на платформі ZOOM НМЦ ПТО у Тернопільській області.
З доповіддю про «Гармонію родинного і суспільного виховання. Єдність сім`ї та навчального закладу у питаннях виховання» та «Формування екологічно доцільної поведінки в здобувачів освіти», презентацію методичних матеріалів перед учасниками виступив Гунько С.О., методист НМЦ ПТО.
Про проблеми формування здорового способу життя в училищі виступила Король С.І. заступник директора з навчально-виховної роботи, ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі».
Заступник директора з навчально-виховної роботи Тернопільського ВПУ № 4 імені М. Паращука Білик І.З. презентувала роботу учнівської ради гуртожитку.
Учасники засідання обмінялись думками та пропозиціями.
Цікаві форми роботи з виховної роботи були представлені Білик І.З. (подання матеріалів з важливих дат, подій на сайті училища Тернопільського ВПУ № 4 імені М. Паращука та в учнівські групи на Viber), оригінальні вирішення про використання ZOOM для постановки декламації віршів, організації флешмобу презентувала заступник директора з виховної роботи ДНЗ «Тернопільського ПК з ПВФП» Собчишин О.М.
Пропозиції запланованих відео зустрічей з відомими людьми та живі-відеоекскурсії цікавими місцями запропонував заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Вишнівецького ПЛ» Сидор Е.М.
Доповнення надали заступники директорів з навчально-виховної роботи Лановецької філії ДНЗ «Тернопільського ПК з ПВФП» Формазюк О.С., ДПТНЗ «Заліщицького ВПУ» Боровський Р.І. та ДНЗ «Тернопільського ВПУ технологій та дизайну» Міщун Л.С.
/2-3 /6-2
/9-2 /10-3

Про Administrator

Перевірте також

131

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників сільськогосподарських професій та автотранспорту

13 січня 2023 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області в режимі онлайн проведено ...