BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Методичний тренінг

26 листопада 2020 року в онлайн режимі на платформі GOOGL навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Тернопільській області з використанням додатку Meet, для голів методичних комісій та педагогічних працівників професій легкої промисловості та будівельної галузі проведено обласну методичну секцію у формі методичного тренінгу на тему «Комплекс онлайн ресурсів для проведення змішано-дистанційного навчання».
Модератор засідання Галина Тремба – методист НМЦ ПТО у Тернопільській області.
Людмила Богуславець- викладач професійно-теоретичної підготовки ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг та туризму» презентувала матеріал “Онлайн інструменти для якісного проведення ДКА у дистанційному форматі”:
1 етап – написання дипломної роботи (оформлено відповідно до методичних рекомендацій);
2 етап – оформлення фотозвіту як захист роботи (у програмі PowerPoint);
3 етап – тестування (створені у сервісі Online Test Pad).
Провела детальний інструктаж, використовуючи багатофункціональний сервіс Online Test Pad зі створення тестів різної складності.
Ірина Ковч, викладач професійно-теоретичної підготовки та Галина Чеснович, майстер виробничого навчання ТВПУ №4 ім. М.Паращука презентували бінарний урок на тему «Підготовка ГКП (гіпсокартонних поверхонь) до фарбування з використанням матеріалів Sniezka».
Форма проведення даного бінарного уроку рекомендована для змішано-дистанційного навчання.
З 23 по 25 листопада 2020 року компанія «КНАУФ» за підтримки МОНУ проводила щорічну олімпіаду серед викладачів спеціальної технології за професією «Монтажник ГКК» ЗП(ПТ)О на базі створених НПЦ за підтримки ТОВ «КНАУФ Гіпс Київ» – переможцем якої стала Ірина Кметь, викладач професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «ТВПУ технологій та дизайну», яка поділилася досвідом роботи з питань використання онлайн інструментів для якісного проведення занять з будівельних професій.
Жанна Діхтяр, голова методичної комісії професій швейної галузі ДПТНЗ «ТВПУ сфери послуг та туризму», запропонувала примірний порядок створення електронної версії спеціальної та навчальної літератури.
Галина Тремба, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області, надала рекомендації з питань організації та праведення поетапної та державно-кваліфікаційної атестації в умовах змішано-дистанційного навчання.
З привітаннями та побажаннями, підсумовуючи роботу секції, виступила Леся Гордійчук – директор НМЦ ПТО у Тернопільській області.
/12344 /123-2
/1122 /1223.jpg

Про Administrator

Перевірте також

зображення_viber_2023-01-19_10-14-58-033

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників з професій електрогазозварювального виробництва та енергетичної галузі

17 січня 2023 року на базі ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ імені Івана Пулюя» відбулося ...