BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Семінар-практикум для викладачів хімії, біології, географії

8 грудня 2020 року на платформі GOOGL Навчально-методичний центр ПТО у Тернопільській області, з використанням додатку МЕЕТ, в онлайн- режимі проведено семінар-практикум для викладачів хімії, біології, географії на тему:
Розвиток фахової компетенції педагога як запорука забезпечення науково-методичного супроводу викладання предметів хімії, біології, географії.
Головко Л.Б., методист НМЦ ПТО, привітала учасників семінару та наголосила, що для реалізації програмних завдань з предметів потрібно розвивати фахову компетентність педагогів як запоруку навчальних успіхів учнів.
Підвищення науково-методичного рівня викладача, підготовка до засвоєння змісту нових програм та технологій їх реалізації – тема доповіді Власової О.М., викладача ДНЗ «Підволочиський професійний ліцей» .
З аналізом досвіду дистанційного та коригуючого навчання виступила Головко Я.Я., викладач ДНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну».
Про інноваційні підходи у навчанні для формування ключових компетентностей – поєднання онлайн- і офлайн- навчання (нові методи та інструменти), кейс-уроки, лайфхаки на уроках розповіли викладачі: Гук Т.Ф., ДНЗ «Шумське ВПУ, Бондзюх Н.Б., ДНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну», Волощук С.В., ДНЗ «Чортківське ВПУ.
Головко Л.Б., методист НМЦ ПТО,повідомила про аналіз основних тенденцій у галузі педагогічної освіти, який засвідчує зростання вимог до педагогічного професіоналізму й особистих якостей викладача.
Сучасний викладач повинен володіти високою професійною компетенцією, розвиненими творчими здібностями, високим рівнем інтелігентності, ерудованості та здібностями до безперервної освіти.
/765 /98
/99 /555

Про Administrator

Перевірте також

111

Засідання обласної методичної секції інженерів з охорони праці та викладачів

3 грудня 2020 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням ...