BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Семінар-практикум

14грудня 2020 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільськійобласті, з використанням додатку MEET, проведено семінар-практикум в режимі онлайн на тему «Форми організації роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти» для осіб з особливими освітніми потребами».
Модератор засіданняОльга Жилан, методист Центру.
Майстрами виробничого навчання ДНЗ «Почаївське ВПУ» Процюк Л.Є., Лесик А.А., проведено майстер-клас з приготування смаколиків для дітей з особливими потребами, на якому діти мали змогу самостійно приготувати піцу, налисники. Соціальний психолог Людкевич О.М. провела з дітьми гру «Розвиток моторики рук».
Досвідом проведення уроків дистанційного навчання з використанням платформи GOOGLEподілилася викладач предметів професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Чортківське ВПУ» Садовська Н.І. Доповідь супроводжувалась яскравою і змістовною презентацією.
Жилан О.М. – методист НМЦ ПТО підвела підсумки огляду-конкурсу кабінетів «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів», подякувала учасникам конкурсу за плідну роботу з покращення матеріально-технічного та навчально-методичного забезпечення кабінетів.
/456 /333
/111-2 /44

Про Administrator

Перевірте також

111

Засідання обласної методичної секції інженерів з охорони праці та викладачів

3 грудня 2020 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням ...