BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Семінар-практикум для педагогічних працівників сфери побутового обслуговування

15грудня 2020 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням додатку MEET, проведено семінар-практикум в режимі онлайн на тему «Використання сучасних інноваційних технологій при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Перукар».
Модератор засіданняОльга Бензар, методист НМЦ ПТО.
Бензар О.Б. – методист НМЦ ПТО розпочала засідання із навчальної презентації для учасників засідання «Використання інноваційних технологій в сучасних умовах розвитку освіти».
Майстром виробничого навчання ДНЗ «Шумське ПТУ» Волянюк І. М. проведено майстер-клас «Сучасні елементи зачісок»,відеотрек якого завантажено у Уoutube.
Маняк Л.Г., презентувала«Інноваційні засоби догляду за волоссям» з використанням педагогічних інновацій, а саме: інноваційні, інформаційні та інтерактивні технології навчання, спрямовані на активізацію навчально-пізнавальної діяльності учнів.
Розновська А. О., майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Заліщицьке ВПУ»,провела майстер-клас «Процедура ботокса для відновлення структури волосся».
Майстер виробничого навчання ДНЗ «Кременецький ПЛ» Кучерук А.В. провела майстер-клас «Колорування волосся у різні кольори», Шушкевич І.Л.продемонструвала«Накручування волосся на бігуді з урахуванням майбутньої зачіски» із застосуванням педагогічних нововведень як засобів активізації різновидів діяльності, що дає можливість урізноманітнити форми і методи навчальної діяльності учнів та майстрів.
/112 /1122-1
/1223-1 /12233

Про Administrator

Перевірте також

111

Засідання обласної методичної секції інженерів з охорони праці та викладачів

3 грудня 2020 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням ...