BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Семінар-практикум для викладачів філологічних дисциплін

Викладання філологічних дисциплін в умовах карантину: нові можливості і виклики сьогодення – вебінар проведений НМЦ ПТО у Тернопільській області за участі викладачів-філологів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
У рамках роботи заходу питання викладання в умовах дистанційного та онлайн-навчання, використання онлайн-ресурсів розкрили викладачі ТВПУ №4 ім. М.Паращука Івасечко Н.П. та Краєвська Т.Г. (іноземні мови); ДПТНЗ “ТВПУ сфери послуг та туризму” Бриняк С.М. (укр. мова і література); ДНЗ “Вишнівецький ПЛ” Шушкевич Л.С.(зарубіжна література).
Міщун Л.С., викладач ДНЗ “ТВПУ технологій та дизайну” порушила проблеми збереження виховного впливу на здобувачів освіти в умовах карантину та дистанційного навчання.
Старовойт Г.М., методист НМЦ ПТО зосередила увагу на проблемах завершення І семестру, веденні документації.
На завершення роботи учасники заходу висловили думки щодо організації дистанційного та онлайн навчання, щоб всім було зручно, щоб не втратити зв’язок з учнями, як правильно оцінити роботу учнів, які сервіси та онлайн-ресурси обирати, надихнулися новими ідеями для онлайн-уроків та проєктів.
/5764 /777
/657 /555

Про Administrator

Перевірте також

111

Засідання обласної методичної секції інженерів з охорони праці та викладачів

3 грудня 2020 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням ...