BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання навчально-методичної Ради Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області

27 січня 2021 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області з використанням додатку MEEТ проведено засідання навчально-методичної Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області. У засіданні взяли участь всі члени Ради.
Директор НМЦ ПТО у Тернопільській області Леся Гордійчук прозвітувала про роботу Центру за 2020 рік. Головна мета навчально-методичного центру у 2019-2020 навальному році – організація, інформаційно-методичний, нормативно-правовий супровід навчально-виробничої та навчально-виховної роботи у ЗПО області для забезпечення якісної підготовки конкурентоспроможних на ринку праці виконавців робіт та послуг, виховання сучасної молоді в морально-естетичному та патріотичному дусі; забезпечення методичної підтримки щодо реалізації педагогічних ініціатив, стимулювання цілеспрямованого підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників.
Сергій Гунько, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області, презентував матеріали про особливості навчання, життя, працевлаштування та психологічні проблеми генерації «цифрового» покоління. Надані матеріали актуальні при складанні планів виховних і індивідуальних навчальних заходів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.
Олена Іваськів, заступник директора, Галина Тремба, методист Центру, доповіли про стан впровадження в освітній процес закладів професійної (професійно-технічної) освіти сучасних педагогічних і виробничих технологій.
Олена Іваськів проаналізувала хід проведення обласного конкурсу на кращий творчий проєкт з предмета «Технології».
Володимир Басарабчук, методист НМЦ ПТО, представив матеріали обласного конкурсу методичних розробок ефективності роботи викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання сільськогосподарських професій.
/28 /29
/32 /36

Про Administrator

Перевірте також

200326579_335445601350962_6128662575656775942_n

Засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Тернопільській області

10 червня 2021 року на базі Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області відбулось чергове засідання ...