BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Вебінар з питань підвищення кваліфікації і атестації педпрацівників ЗП(ПТ)О

2 лютого 2021 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Тернопільській області спільно з управлінням освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації проведено вебінар з питань підвищення кваліфікації і атестації педпрацівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2021 році.
З вступним словом про організацію підвищення кваліфікації, допомогу методистів НМЦ ПТО у Тернопільській області педагогам, які проходять курси підвищення кваліфікації і атестуються, виступила директор Леся Гордійчук.
Про основні недоліки та вимоги до оформлення атестаційних документів розказала головний спеціаліст з питань персоналу, секретар атестаційної комісії в управлінні освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Оксана Захарчук.
Методист НМЦ ПТО Ольга Удич наголосила на основні вимоги нормативних документів щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників та роботу атестаційних комісій закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
В роботі вебінару взяли участь головний спеціаліст відділу професійної та вищої освіти управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністраці, голова експертної групи з атестації педпрацівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Наталя Носоненко, директори, заступники директорів, методисти, секретарі атестаційних комісій закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
/7788-—-копия /112-1

Про Administrator

Перевірте також

зображення_viber_2021-02-19_14-23-45

Відкриття навчально-практичного центру зварювальних технологій

18 лютого 2021 року на базі ДНЗ «Бучацьке ПТУ» відкрито навчально-практичний центр зварювальних технологій з ...