BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Вебінар для педагогічних працівників сфери послуг (громадське харчування)

18 лютого 2021 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням додатку MEET, проведено семінар-практикум у режимі онлайн на тему «Підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників професій ресторанного сервісу шляхом впровадження в навчальний процес сучасних методик навчання та виробничих технологій». Модератор засідання Жилан О.М., методист НМЦ ПТО.
Майстрами виробничого навчання ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» Лозінською Т.В. та Бодяк К.І. проведено урок-проєкт «Фламбування страв та напоїв». Відеотрек уроку розміщено на каналі YOUTEBE за посиланням: https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1vrfv5bLfLU9Gaz98xi_wgqdAVqbMNZ4-NxRDZZYtfZ1dUiq82iqZQZDE&v=5fgoMiZQPcc&feature=youtu.be.
Дмитрів Н.О., голова методичної комісії педпрацівників професій сфери послуг закладу, поділилась досвідом організації освітнього процесу в дистанційному та змішаному форматі шляхом використання різних платформ, веб-технологій, які надає сьогодні Інтернет-мережа.
Про коригуюче навчання в умовах дистанційної освіти поділилась досвідом ГладчукО.П., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола.
Жилан О.М. зосередила увагу учасників на впровадженні в навчальний процес ДСП(ПТ)О з професії «Бармен». Проаналізовано структуру стандарту, обговорено етапи роботи над проблемними темами, визначено обсяг роботи щодо напрацювання змісту навчальних програм із предметів загально-професійної, професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання.
Присутніх ознайомлено з умовами проведення обласного конкурсу методичних розробок уроків виробничого навчання з професії «Кондитер» та конкурсу-огляду кабінетів «Устаткування громадського «харчування».
/112234 /99887

Про Administrator

Перевірте також

зображення_viber_2021-02-19_14-23-45

Відкриття навчально-практичного центру зварювальних технологій

18 лютого 2021 року на базі ДНЗ «Бучацьке ПТУ» відкрито навчально-практичний центр зварювальних технологій з ...