BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Вебінар для викладачів технічного креслення, будівельного креслення, читання креслення, технічного рисунку

22 лютого 2021 року проведено вебінар для викладачів технічного креслення, будівельного креслення, читання креслення, технічного рисунку на тему «Сучасний комплекс дидактичного забезпечення технічної професії – запорука успішного формування професійної компетентності учнів (здобувачів П(ПТ)О)».
Галина Тремба, методист НМЦ ПТО, ознайомила учасників з нормативними документами, державними стандартами, що регламентують та спрямовують діяльність викладачів креслення у 2020 – 2021 н. р.
Про методику використання елементів професійного спрямування в процесі графічної підготовки учнів доповіла Леся Млинко, викладач Тернопільського ВПУ №4 ім. М.Паращука та презентувала організацію проведення уроку з предмета «Креслення» у віртуальній кімнаті за допомогою онлайн – сервісу Zoom.
Василь Кулеба, викладач ДНЗ «Чортківське ВПУ», провів майстер клас щодо створення віртуального класу з предмета «Креслення» використовуючи онлайн – сервіс GoogleClass – для дистанційного навчання.
/2233 /5566-1

Про Administrator

Перевірте також

00

Вебінар для викладачів суспільних дисциплін

18.02.2021 на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням додатку MEEТ проведено ...