BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Онлайн-нарада з директорами ЗП(ПТ)О

23 лютого 2021 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням додатку MEEТ, проведено онлайн-нараду з директорами ЗП(ПТ) освіти на тему “Організація освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, важливість розгортання ліцензійної платформи Microsoft Office 365 A1 для підвищення цифрової компетентності серед закладів ПТО”.
У рамках проєкту “EU4Skills: Кращі навички для сучасної України” МОН України спільно з компанією Microsoft впроваджує Microsoft Office 365 A1, безкоштовної онлайн платформи для проведення онлайн-уроків (онлайн-нарад з 300 учасниками без обмежень в часі). Використання програми дає можливість організувати дистанційне навчання в асинхронному та синхронному режимах, дозволяє легко переключатися між дистанційним та офлайн навчанням, забезпечує розширені інструменти для включення всіх учасників освітнього процесу.
У нараді взяли участь директор НМЦ ПТО у Тернопільській області Леся Гордійчук, методисти Надія Депутат та Марія Романюк, директори ЗПТО та заступники директорів.
/567 /666-1

Про Administrator

Перевірте також

00

Вебінар для викладачів суспільних дисциплін

18.02.2021 на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням додатку MEEТ проведено ...