BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання навчально-методичної Ради НМЦ ПТО

11 березня 2021 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням додатку MEEТпроведено засідання навчально-методичної Ради.
Відкрила засідання вітальним словом ГордійчукЛ.Л., голова навчально-методичної Ради.
Методист НМЦ ПТО Головко Л.Б. на розгляд членів Ради представила матеріали викладача ДНЗ «Підволочиський професійний ліцей» Власової О.М., яка претендує на присвоєння педагогічного звання викладач-методист.
Іваськів О.Ф., заступник директора НМЦ ПТО у Тернопільській області, представила матеріали:
̶ Збірник тестових завдань для перевірки знань з предмета «Спеціальна технологія» для учнів за професією 82211 «Токар», 2 розряд (Кицкай Л.І., викладача відокремленого структурного підрозділу «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ імені І.Пулюя»);
̶ Посібник. Конспекти уроків курсу «Основи санітарії та гігієни підготовки кваліфікованих робітників за професією візажист» (Брик Ю.Р., викладача ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму»);
̶ Електротехніка з додатками фізики для учнів професії «Слюсар з ремонту автомобілів. Водій категорії «В», «С1» (РешетюкС.О., ГандзійР.Я., викладачів Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола).
Завідувач кабінетом НМЦ ПТО у Тернопільській області Дзюблюк В.П. та Жилан О.М., методист Центру, проаналізували хід обласних конкурсів кабінетів професійно-теоретичної підготовки «Технологія приготування борошняних кондитерських виробів з основами товарознавства» та «Лабораторії тракторів».
Романюк М.Б. та Депутат Н.С. презентували методику розгортання платформи Microsoftoffice 365A1 у закладах професійної (професійно-технічної) освіти як засобу підвищення цифрової компетентності педагогів під час дистанційного та змішаного навчання.
Голова навчально-методичної Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області Гордійчук Л.Л. проаналізувала результати проходження підвищення кваліфікації методистами НМЦ ПТО у Тернопільській області, педагогічними працівниками закладів професійної (професійно-технічної) освіти на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області.
У засідання взяли участь члени Ради НМЦ ПТО у Тернопільській області, Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, Тернопільськогообласного центру зайнятості, ДНЗ «Тернопільський центр ПТО», Тернопільське ВПУ№4 імені М.Паращука, відокремленого структурного підрозділу «Тернопільський фаховий коледж Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя».
/апр /654

Про Administrator

Перевірте також

200326579_335445601350962_6128662575656775942_n

Засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Тернопільській області

10 червня 2021 року на базі Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області відбулось чергове засідання ...