BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Семінар-практикум для викладачів історії і суспільствознавчих дисциплін

27 травня 2021 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet НМЦ ПТО у Тернопільській області проведено семінар-практикум для викладачів історії і суспільствознавчих дисциплін закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему «Впровадження та реалізація сучасних інноваційних технологій з метою формування професійних компетентностей кожного учасника навчально-виховного процесу».
Навчальні презентації представили Гунько С.О., методист Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, викладачі історії Глинчук Т.М., ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою і фізичною підготовкою»;Довбуш О.В. – ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя»таСавенко Т.С. -ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя».
Представлені нові ролі та функції сучасного викладача, осучаснена методологія проведення уроків історії з використанням інноваційних і інформаційних технологій у ЗП(ПТ)О в умовах дистанційного і змішаного навчання.
/271 /2745

Про Administrator

Перевірте також

276

Семінар-практикум для голів методичних комісій класних керівників, вихователів, практичних психологів і соціальних педагогів

27 квітня 2021 року у режимі онлайн відбувся семінар-практикум «Організація роботи педагогічного колективу та розвиток ...