BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Вебінар для педагогічних працівників з професії «Кондитер»

3 вересня 2021 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet НМЦ ПТО у Тернопільській області проведено вебінар для педагогічних працівників з професії «Кондитер» з питань планування документації на компетентісній основі. Модератор засідання Ольга Жилан, методист НМЦ ПТО.
В засіданні взяли участь викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання закладів ЗП(ПТ)О.
Окреслено проблеми, які постають перед навчальним закладом та педагогами під час формування навчально-плануючої документації за модульним принципом. Розробка та реалізація робочих навчальних планів і програм на основі стандарту професійної (професійно-технічної) освіти з професії – першочергове завдання педагога. Принцип розробки робочої навчальної програми з професії «Кондитер» полягає в поділі навчального матеріалу на великі блоки – модулі, зміст яких відповідає Державному стандарту із зазначеної професії.
Наголошено на особливостях створення навчально-матеріальної бази для підготовки робітничих кадрів з професії « Кондитер», що сприяє розширенню можливостей формування ключових та професійних компетентностей шляхом використання інноваційних педагогічних та виробничих технологій.
/998 /567-1

Про Administrator

Перевірте також

293

Вебінар для інженерів з охорони праці закладів професійної (професійно-технічної) освіти

29 квітня 2021 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням ...