BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції заступників директорів з виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти

22.09.2021 року на базі НМЦ ПТО відбулося онлайн-засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи.
Гордійчук Л.Л., директор НМЦ ПТО у Тернопільській області, привітала учасників засідання. З вимогами до атестації педагогічних працівників ознайомила методист Удич. О.П. Питання підвищення ефективності функціонування системи національного та військово-патріотичного виховання учнів в ЗП(ПТ)О розкрив методист НМЦ ПТО Гунько С.О., презентував рекомендовані завдання і заходи із Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, можливі варіанти і заходи активізації даної роботи в ЗП(ПТ)О області. Шмулик С.П.,заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Кременецький професійний ліцей», представила весь спектр виховної роботи в умовах дистанційного і змішаного навчання на прикладі свого закладу. Оригінальні методи самоврядування учнівської і студентської молоді (молодіжну раду і деканат) показала у своїй презентації Назаревич С.П., заступник директора з навчально-виховної роботи, ВСП «Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя».
/111-3 /332
/228 /223

Про Administrator

Перевірте також

134

Семінар-практикум для викладачів предмета “Захист України”

27 травня 2021 року на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet НМЦ ПТО у Тернопільській області ...