BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції металообробних та електротехнічних професій

23 вересня 2021 р на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області відбулося засідання обласної методичної секції металообробних та електротехнічних професій.
Іваськів О.Ф., заступник директора, ознайомила присутніх з планом роботи секції на 2021-2022 н.р., з основними нормативно-правовими документами.
Учасники секції обговорили питання цифрової грамотності педагогічних працівників, необхідність удосконалення знань і вмінь у галузі інформаційних технологій та результати конкурсів професійної майстерності.
Педагогічні працівники обговорили умови участі у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу профмайстерності WorldSkills Ukraine з професій «електрогазозварник», «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», який відбудеться в листопаді 2021 р. Особлива увага учасників зосереджена на матеріально-технічному забезпеченні конкурсу та рівні підготовки конкурсантів.
/зображення_viber_2021-09-24_12-22-36-870 /зображення_viber_2021-09-24_12-23-06-543

Про Administrator

Перевірте також

Засідання творчої групи заступників директорів з навчально-виробничої роботи та викладачів професійно-теоретичної підготовки сільськогосподарських професій та автотранспорту

5 травня 2022 року на базі НМЦ ПТО проведено засідання творчої групи заступників директорів з ...