BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Вітаємо колегу!

Голова Парламенту Дмитро Разумков нагородив щорічною премією Верховної Ради України педагогічних працівників закладів дошкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти.

Дмитро Разумков зазначив, що за останні два роки в Україні у зв’язку з пандемією, окрім війни на Сході, з’явилося ще два фронти – медичний та педагогічний. Працівники освіти вимушені працювати в нових умовах та продовжувати навчати дітей.

«Людина формується у родині, садочку, школі, у позашкільній освіті. Діти – як пластилін: залежно від того, до якого вони майстра потраплять, таким ми й отримаємо наше майбутнє. Саме тому вашу роботу важко переоцінити», – сказав Дмитро Разумков та додав: «Готовність учителів працювати, незважаючи на будь-які виклики, є справжнім прикладом для всіх».

Голова Верховної Ради також подякував працівникам освіти за їхню роботу, та побажав міцного здоров’я, затишку, позитиву та тепла. «Бажаю, щоби те, що ви робите, допомогло нашій країні стати заможною та успішною, і ми побудували державу, в якій хочеться жити і вам, і, головне, нашим дітям», – додав Дмитро Разумков.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак зазначив, що Парламент і надалі працюватиме задля удосконалення освітньої інфраструктури, продовжить проводити цифровізацію й покращувати галузь освіти загалом. «Хочу ще раз подякувати вам за те, що ви робите кожного дня. Бажаю вам здоров’я та наснаги. З прийдешнім святом», – сказав Сергій Бабак.

Довідково: Цього року премію отримали 26 працівників освіти. Серед лауреатів є не лише керівники навчальних закладів, але й вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, майстри виробничого навчання системи професійної освіти, керівники гуртків позашкільних навчальних закладів, вихователі дитячих садків, представники навчальних закладів як великих міст, так і педагоги з районних центрів, сільських населених пунктів.
Гордимося, що високу нагороду отримала наша колега, Іваськів Олена Федорівна, заступник директора.
/зображення_viber_2021-09-29_16-05-18-155 /зображення_viber_2021-09-30_12-14-48-343
/зображення_viber_2021-09-30_12-14-48-433 /зображення_viber_2021-09-30_12-53-29-277

Про Administrator

Перевірте також

З днем знань

Вітаємо з Днем знань!