BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва та транспортних засобів

30 вереся 2021 року на базі ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою та військовою підготовкою» відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сільськогосподарського виробництва та транспортних засобів.
Учасників заходу привітав полковник Ластовицький В.В., начальник ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою та військовою підготовкою», який презентував заклад, ознайомив з особливостями організації навчально-виробничого процесу у коледжі, поділився досягненнями та перспективами на майбутнє, побажав учасникам плідної праці, успіхів, натхнення у професійній діяльності.
Про стан підготовки сільськогосподарських професій та транспортних засобів ознайомив Дзюблюк В.П., завідувач кабінетом НМЦ ПТО.
Майстер виробничого навчання ДНЗ «Бучацьке ПТУ», Вельган І.М., поділився досвідом з питань організації виробничого навчання та практики.
Учасникам заходу надана методична та інформаційно-консультативна допомога щодо впровадження в освітній процес стандартів професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу.
З метою реалізації зворотнього зв’язку учасники секції взяли участь у засіданні круглого столу з проблемних питань.
/IMG_20210930_100528 /IMG_20210930_100504

Про Administrator

Перевірте також

998

Засідання обласної методичної секції викладачів зарубіжної літератури

17 листопада 2021 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу ...