BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції викладачів фізики та астрономії закладів професійної (професійно-технічної) освіти

20 жовтня на базі Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області творчою групою викладачів фізики та астрономії проведено онлайн засідання обласної методичної секції для викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста та області.
Модератор засідання – Марія Романюк, методист, ознайомила викладачів з наказами та листами Міністерства освіти і науки України щодо викладання фізики та астрономії у 2021- 2022 навчальному році.
Проінформували про новини прикладного програмного забезпечення та дидактичні матеріали викладачі: Тетяна Ількевич (ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму»), Наталя Зелена (ДНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну»).
Іван Запорожан та Наталя Шалайда, викладачі ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» презентували відео про використання цифрового вимірювального комплексу “Einsteine@” та мультимедійного обладнання для проведення демонстраційних експериментів та лабораторних робіт з фізики.
Володимир Цісарук, викладач ДНЗ «Шумське ПТУ», поділився досвідом практичного використання інтернет-ресурсів для виконання практичних робіт.
/2013 /2033

Про Administrator

Перевірте також

изображение_viber_2021-10-25_10-39-37-356

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій легкої промисловості (швачка, кравець, закрійник, вишивальник)

21 жовтня 2021 року Галина Тремба – методист НМЦ ПТО у Тернопільській області організувала засідання ...