BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

«WORLDSKILLS UKRAINE» з компетенції «Технології моди»

Шість років в Україні відбувається конкурс з робітничих професій WORLDSKILLSUKRAINE. У змаганнях беруть участь учні та студенти закладів професійної і вищої освіти, кваліфіковані робітники та фахівці віком від 18 до 22 років
Відповідно до наказу управління і науки Тернопільської облдержадміністрації від 02.09.2021 року №153/01-07 21 жовтня 2021 року на базі ДНЗ «Кременецький професійний ліцей» відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLSUKRAINE» у 2021-2022 роках з компетенції «Технології моди».
З метою популяризації робітничих професій, професійної орієнтації молоді, інтеграції професійної освіти до світового освітнього простору у конкурсі взяли участь учні Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола , ДНЗ «Кременецький ліцей», ДПТНЗ «Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму».
Організаторами конкурсу для всіх учасників створені належні умови, що відповідають вимогам з виготовлення жіночої ділової сукні 44-46 р.
На підставі спільного рішення оргкомітету та журі конкурсу визначені та нагороджені дипломами , цінними подарунками переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLSUKRAINE» у 2021-2022 роках з компетенції «Технології моди»:
Дипломом першого ступеня – Керницька Софія (ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму»),
Дипломом другого ступеня – Лемещук Катерина (ДНЗ «Кременецький професійний ліцей»),
Дипломом третього ступеня – Сказінська Юлія (Галицький коледж імені В’ячеслава Чорновола).
/17 /28

Про Administrator

Перевірте також

зображення_viber_2021-11-25_09-31-53-830

«WORLDSKILLS UKRAINE» з компетенції «Перукарське мистецтво»

В рамках тижня професійної (професійно-технічної) освіти 24 листопада 2021 року на базі ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ...