BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

ТЕЛЕМІСТ КИЇВ – ТЕРНОПІЛЬ «Об’єднані єдиною метою»

23 листопада 2021 року проведено телеміст «Об’єднані єдиною метою».
Знайомство з професійною освітою західного та центрального регіонів здійснювали Навчально-методичний кабінет ПТО у Київській області і Навчально-методичний центр ПТО у Тернопільській області, заклади П(ПТ)О Київщини та Тернопільщини.
Навчально методичний кабінет ПТО у Київській області презентував за галузевою спеціалізацією: будівельну, електротехнічну галузь та сільське господарство, а також матеріали закладів:
Катюжанське вище професійне училище https://youtu.be/5gna39iTixY
Броварський професійний ліцей https://youtu.be/QNc7ecV8Q6g
Білоцерківський професійний ліцей https://www.youtube.com/watch?v=6D6vCUqhT-A
Історію та сучасність професійної освіти Тернопільщини представила Леся Леонідівна Гордійчук, директор навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області https://youtu.be/aE11NsRTC2c.
Ольга Миколаївна Жилан та Галина Ігорівна Тремба, методисти навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області розповіли про будівельну галузь і галузь громадське харчування, презентували матеріали закладів ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» https://www.youtube.com/watch?v=1oYTWoCiXgM, ДНЗ «Чортківське вище професійне училище» https://www.youtube.com/watch?v=6EaRZ6xU9aw,
https://www.youtube.com/watch?v=SEbbSm-f8WA
Марія Богданівна Романюк, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області продемонструвала профорієнтаційний портал https://padlet.com/romanykrmb/654hzaj5twv2h6ho , зупинилася на матеріалах закладів.
/87654 /9088

Про Administrator

Перевірте також

Записати

Тиждень онлайн марафону!!!

День четвертий тижня професійної (професійно-технічної) освіти – сільське господарство, швейне виробництво, флорист, квіткар. Модератор – ...