BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

«WORLDSKILLS UKRAINЕ“ з компетенцій «Зварювальні роботи» та «Електромонтажні роботи»

24 листопада 2021 року на базі ДНЗ «Бучацьке ПТУ» проведено І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINЕ“ з компетенцій «Зварювальні роботи» та «Електромонтажні роботи».
Практичні завдання зі зварювальних робіт виконували 8 учнів ЗП(ПТ)О. Навчально-матеріальна база закладу відповідає сучасним вимогам. Учні показали хороші результати виконуючи ручне дугове зварювання покритим електродом, зварювання металевим плавким електродом у середовищі активних газів, та дугове зварювання вольфрамовим електродом в інертних газах в різних просторових положеннях відповідно до вимог технологічного процесу.
Оцінювання результатів виконаних робіт проводило компетентне журі конкурсу: Семчишин В.О. (голова журі), кандидат технічних наук, старший викладач, завідувач кафедри інжинірингу машинобудівних технологій Тернопільського національного технічного університету ім.І.Пулюя, Степчук Н.Я., менеджер з продажу ТОВ «УСАБ Україна» , Пероганич Р.Ю., технік з налагодження та випробовування зварювальної апаратури «Фроніус» Україна», Мелехов П.І., викладач ДНЗ «Тернопільський центр ПТО», Гуменюк І.В., викладач ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя». За результатами виконаних робіт переможцями визнано і відзначено:
Дипломом першого ступеня – Круця Михайла, учня ДНЗ «Бучацьке ПТУ»,
Дипломом другого ступеня – Сисака Дмитра, учня ДНЗ «Тернопільський центр ПТО», Бойка Олега, учня ДНЗ «Кременецький ПЛ»,
Дипломом третього степеня – Копцюка Олександра, учня ДПТНЗ «ТВПУ ресторанного сервісу і торгівлі», Романюка Назара, учня ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя».
З професії електромонтер учні виконували монтаж схем для дистанційного керування воротами з можливістю блокування роботи при знаходженні перешкоди на шляху руху. Роботу виконали якісно у встановлені норми часу.
Визнано переможцями і відзначено:
Дипломом першого ступеня – Матлака Романа, учня ДНЗ «Бучацьке ПТУ»,
Дипломом другого ступеня – Горюка Василя, учня ДНЗ «Почаївське ВПУ»,
Дипломом третього ступеня – Капчура Володимира, учня ДНЗ «Тернопільський центр ПТО».
Представники ТОВ «Есаб Україна» Степчук Назар, Коваль Олексій, Фроніус Україна Пероганич Роман та фірма «Моноліт» відзначили переможців конкурсу цінними подарунками та забезпечили зварювальними матеріалами учасників конкурсу.
Директор закладу Бугаєнко В.А. вручив цінні призи учням з компетенції «Електромонтажні роботи», а також пам’ятні сувеніри всім учасникам конкурсу.
З педагогічними працівниками, які супроводжували учасників конкурсу, дирекцією та членами журі зустрівся директор ТОВ «Техінмаш» Ярослав Заяць, який вказав на проблеми з підготовки кадрів і запропонував подальшу співпрацю.
Дякуємо менеджерам ТОВ «Есаб Україна» Степчуку Назару, Ковалю Олексію, техніку з налагодження та випробувань зварювальної апаратури Фроніус Україна Пероганичу Роману за матеріальну допомогу забезпечення конкурсу обладнанням, матеріалами, призами та активну участь в оцінюванні зварювальних робіт.
За організацію і проведення конкурсу висловлюємо щиру вдячність директору ДНЗ «Бучацьке ПТУ» Бугаєнку В.А., заступникам директора Било Л.Р., Данкович І.А., педагогічним працівникам Блащаку О.П., Хомуту О.Т., Шпуняру В.М., Вельгану М.І., Микитцину Р.В.
/20211124_170349 /20211124_170454
/зображення_viber_2021-11-25_14-19-07-506 /зображення_viber_2021-11-25_14-19-07-867

Про Administrator

Перевірте також

зображення_viber_2021-11-19_10-16-40-501

«WORLDSKILLS UKRAINE» з компетенції «Токарні роботи»

Відповідно до наказу управління і науки Тернопільської облдержадміністрації від 02.09.2021 року №153/01-07 18 листопада 2021 ...