BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Семінар для інженерів та викладачів охорони праці

30 листопада 2021 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області відбувся семінар для інженерів та викладачів охорони праці закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Знання – запорука безпеки».
Леся Гордійчук, директорка НМЦ ПТО у Тернопільській області, відкрила засідання, привітала учасників та побажала всім плідної праці.
Михайло Леськів, викладач навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення, доповів про вимоги законодавчих та нормативно- правових актів та документів з пожежної безпеки, звернув увагу учасників на основні порушення вимог правил пожежної безпеки в закладах професійної ( професійно-технічної) освіти, проаналізував причини та наслідки пожеж, нагадав про заходи запобігання пожежам, про утримання та експлуатацію засобів протипожежного захисту.
Сергій Карпик, викладач охорони праці ДНЗ «Чортківське ВПУ», поділився досвідом роботи, презентував матеріали з організації роботи з охорони праці та оформлення сучасного кабінету охорони праці в своєму закладі, звернув увагу учасників засідання на типові помилки молодих спеціалістів в організації роботи та професійній діяльності.
Ольга Бойко, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області, ознайомила учасників засідання секції з інструктивно-методичними матеріалами з охорони праці, основними вимогами положення про службу охорони праці, завданнями та функціями служби охорони праці в закладі професійної (професійно-технічної) освіти, з умовами організації та проведення обласного етапу щорічного Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов та охорони праці.
/зображення_viber_2021-12-02_09-56-41-576 /зображення_viber_2021-12-02_09-54-35-129
/зображення_viber_2021-12-02_09-55-15-451 /зображення_viber_2021-12-02_09-55-45-042

Про Administrator

Перевірте також

112

Вебінар для директорів, заступників директорів та методистів ЗП(ПТ)О

17 лютого 2022 року навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Тернопільській області на платформі сервісу відеоконференцій ...