BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

XХV-й обласний творчий конкурс авторської пісні та поезії

15 грудня 2021 року на базі ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму» відбувся ювілейний XХV-й обласний творчий конкурс авторської пісні та поезії серед учнів, студентів, працівників закладів професійної(професійно-технічної), вищої та фахової передвищої освіти, який уже вкотре організовує управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації спільно з НМЦ ПТО у Тернопільській області та обласною профспілкою працівників освіти і науки України.
Оцінювання творчого конкурсу проводило компетентне журі:
– Володимир Барна, поет, член національної спілки письменників України, голова журі;
– Ігор Бережний, член національної спілки письменників України;
– Ігор Козловський, член національної спілки хореографів України;
– Степан Мацек, член національної спілки журналістів України;
– Ірина Лещик, методист Ради директорів закладів фахової передвищої освіти Тернопільщини.
З року в рік найбільш представницькими в конкурсі є аматори ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» який представляли композитор Андрій Ткач, поети Яна Малишевська та Олександр Віблий. Приємно відзначити творчі доробки композиторів Юрія Маковинського (Зборівський фаховий коледж ТНТУ ім.І.Пулюя), Володимира Червінського (ДПТНЗ «Заліщицьке ВПУ»), Івана Дзвеняка (Теребовлянський фаховий коледж культури і мистецтв), Тимофія Бабія ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, Владислава Міхєєва ДНЗ «Тернопільське ВПУ технологій та дизайну, поетів Тетяну Люштей, ДПТНЗ «Заліщицьке ВПУ», Тараса Більського Відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний інститут», Ярослава Костюка Борщівського агротехнічного фахового коледжу, Анастасію Іванову ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму».
Щиро вдячні директору ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ сфери послуг та туризму» Грушко Галині Євгенівні за надану можливість на базі закладу уже вкотре проводити обласний творчий конкурс авторської пісні та поезії. Окрема дяка голові обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Мокей Людмилі Іванівні за матеріальну підтримку конкурсу.
Вітаємо талановитих педагогів та учнів, переможців і учасників творчого конкурсу авторської пісні та поезії.

Бажаємо нових звершень!!!
/зображення_viber_2021-12-16_09-41-24-999 /зображення_viber_2021-12-16_09-42-05-530

Про Administrator

Перевірте також

зображення_viber_2021-11-19_10-16-40-501

«WORLDSKILLS UKRAINE» з компетенції «Токарні роботи»

Відповідно до наказу управління і науки Тернопільської облдержадміністрації від 02.09.2021 року №153/01-07 18 листопада 2021 ...