BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Семінар-практикум для викладачів історії та суспільствознавчих дисциплін

2 грудня 2021 року на базі ДНЗ «Тернопільський центр професійно-технічної освіти» відбувся семінар-практикум для викладачів історії та суспільствознавчих дисциплін. З цікавою презентацією «Знання історії України – запорука виховання сучасного громадянина» і доповіддю виступив Цьох А.В., викладач історії ДНЗ «Тернопільський центр ПТО».
Питання «Формування національно-патріотичної свідомості учнів під час уроків суспільствознавчого профілю та в позаурочний час» розкрив методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Гунько С.О., де представив весь спектр рекомендованих заходів і форм роботи на заняттях з історії, громадянської освіти, позаурочної та краєзнавчої роботи. Цікаво презентовано питання «Нестандартні уроки з історії та громадянської освіти як запорука відповідального ставлення учнів до навчання» викладачами Шамрило Ю.І. (ДНЗ «Чортківське ВПУ»), Твердинюк О.С. (Лановецька філія ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»).
Гнат Г.Д., викладач, ДНЗ «Підволочиський професійний ліцей» ознайомила з оригінальними формами і методами проведення практичних робіт при проведенні практичних занять із суспільствознавчих дисциплін в умовах інноваційного освітнього простору.
/FB_IMG_1638781664204 /FB_IMG_1638781709840

Про Administrator

Перевірте також

111

Вебінар для секретарів атестаційної комісії закладів професійної (професійно-технічної) освіти

16.02.2022 року Ольга Удич, секретар експертної групи з атестації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти ...