BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Семінар-практикум для голів методичних комісій класних керівників, вихователів, практичних психологів і соціальних педагогів

7 грудня 2021 року в онлайн режимі відбувся семінар-практикум «Підвищення якості виховання учнів та досвіду роботи педагогічних працівників ЗП(ПТ)О» для голів методичних комісій класних керівників, вихователів, практичних психологів і соціальних педагогів. «Підвищення якості превентивного виховання – шлях до формування безпечного освітнього середовища» презентував Гунько С.О., методист, НМЦ ПТО у Тернопільській області.
Актуальні аспекти діяльності класного керівника в сучасних умовах (з досвіду роботи) ЗП(ПТ)О розкрила Білик І.З., заступник директора з навчально-виховної роботи Тернопільського ВПУ № 4 імені М. Паращука. Про групову та індивідуальну мотивацію учнів ЗП(ПТ)О до дистанційного і змішаного навчання розповіла Кравець О.В., практичний психолог Тернопільського ВПУ № 4 імені М. Паращука. Вона окреслила особливості роботи з учнями під час дистанційного і змішаного навчання.
Своєрідні наочні форми і методи роботи зі здобувачами освіти, що мають статус дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування та проживають у гуртожитку показала у своїй відео-презентації Цезарук Г.Д., вихователь, ДНЗ «Шумське ПТУ».
/0н7 /5-4

Про Administrator

Перевірте також

111

Вебінар для секретарів атестаційної комісії закладів професійної (професійно-технічної) освіти

16.02.2022 року Ольга Удич, секретар експертної групи з атестації педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти ...