BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Регіональний семінар-практикум «Каркасно-обшивне зведення будівель з використанням комплексних систем КНАУФ»

З метою реалізації проєктів директорату Міністерства освіти і науки України у галузі державно-приватного партнерства в системі П(ПТ)О та відповідно до плану навчальної роботи НПЦ КНАУФ ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» на 2022 рік 24-25 січня на базі ДНЗ «Борщівський професійний ліцей» відбувся Регіональний семінар-практикум «Каркасно-обшивне зведення будівель з використанням комплексних систем КНАУФ».
Участь у семінарі взяли 120 учасників з числа підприємців, роботодавців області та представників ЗП(ПТ)О.
У привітальній частині виступили:
Ігор Попович – начальник відділу стратегічного розвитку та збуту ТОВ «КНАУФ ГІПС КИЇВ», Валерій Дзюблюк – завідувач кабінетом НМЦ ПТО, заслужений працівник освіти України, Галина Тремба- методист НМЦ ПТО в Тернопільській області, Сергій Регуш – приватний підприємець, Ігор Драпак- директор ДНЗ «Борщівський професійний ліцей», Тетяна Остапченко – керівник освітніх проектів ТОВ «КНАУФ ГІПС КИЇВ».
Під час проведення семінару проведені майстер-класи «Улаштування каркасно-обшивної перегородки сантехприміщення з обшивкою плитами AQUAPAEL» та «Зведення каркасу зовнішніх стін промислової будівлі із панелей металевого каркасу з ЛСТК», які провів майстер-демонстратор ТОВ «КНАУФ ГІПС КИЇВ» Дмитро Фесіч та майстри виробничого навчання ДНЗ «Борщівський професійний ліцей».
Під керівництвом Тетяни Остапченко проведено курси підвищення кваліфікації, за навчальним модулем «Зведення каркасу зовнішніх стін промислової будівлі із панелей металевого каркасу з ЛСТК».
За всебічну підтримку та сприяння організації проведення Регіональний семінар-практикуму Лесі Гордійчук, директору НМЦ ПТО у Тернопільській області вручено подяку від компанії КНАУФ, учасникам семінару вручено сертифікати з підвищення кваліфікації.
/IMG_5676 /IMG_5458

Про Administrator

Перевірте також

2705

Вебінар-практикум для педагогічних працівників професій будівельної галузі

27 жовтня 2022 року організовано та проведено вебінар-практикум для педагогічних працівників професій будівельної галузі «Формування ...