BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Онлайн-засідання обласної методичної секції педагогічних працівників громадського харчування

19 травня 2022 року проведено онлайн-засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сфери послуг (громадське харчування).
Модератор засідання Ольга Жилан, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області. В засіданні взяли участь викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки та майстри виробничого навчання закладів ЗП(ПТ)О.
Ольга Жилан розповіла учасникам про впровадження ДС професійної освіти з професії кухар на компетентнісній основі в навчальний процес, організацію закінчення навчального року в умовах воєнного стану, а також детально проінформувала учасників засідання про розроблені «Методичні рекомендації щодо проведення державної кваліфікаційної атестації з професій: кухар, офіціант, бармен, кондитер, пекар та оформлення дипломних робіт в умовах воєнного стану», підсумувала результати обласного конкурсу методичних розробок уроків з предмета технологія приготування та характеристика змішаних та гарячих напоїв.
Ірина Маркіна, викладач ДНЗ «Чортківське ВПУ», презентувала матеріали з досвіду організації та проведення лабораторно-практичних робіт з предмета устаткування ПГХ.
Щиро дякуємо всім учасникам заходу за конструктивну діяльність, активну співпрацю.
/990 /998-2

Про Administrator

Перевірте також

901

Онлайн-засідання обласної методичної секції педагогічних працівників будівельних професій та професій народних промислів (деревообробка)

9 червня 2022 року відбулося онлайн-засідання обласної методичної секції педагогічних працівників будівельних професій та професій ...