BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Вебінар для педагогічних працівників професії кухар закладів професійної (професійно-технічної) освіти

5 вересня 2022 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області проведено вебінар щодо планування освітнього процесу з підготовки кваліфікованих робітників з професії кухар у 2022/2023 навчальному році відповідно до СП(ПТ)О.5122.І.56.10-2021? орієнтованого на результати навчання.
Модератор засідання Ольга Жилан, методист НМЦ ПТО у Тернопільській області.
У роботі взяли участь голови методичних комісій та викладачі предметів професійно-теоретичної підготовки, майстри виробничого навчання із 17 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Ольга Жилан звернула увагу на оновлений зміст підготовки кваліфікованих робітників, провела ґрунтовний аналіз нового Державного освітнього стандарту за професією кухар, ознайомила учасників з освітньою програмою, розробленою за новою методикою.
Під час засідання обговорені питання формування робочих навчальних програм та поурочно-тематичних планів з предметів професійно-теоретичної підготовки за новою освітньою програмою з професії кухар.
Методистом Центру наголошено на необхідності розробки критеріїв кваліфікаційної атестації закладами П(ПТ)О разом з роботодавцями.

Про Administrator

Перевірте також

8091

Онлайн-нарада для заступників директорів з навчально-виробничої роботи, навчальної роботи та методистів ЗП(ПТ)О

8 вересня 2022 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області проведено онлайн-нараду ...