BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Навчальний вебінар з підготовки водіїв колісних транспортних засобів

19 вересня 2022 року на базі Тернопільської автомобільної школи Навчально-методичним центром ПТО у Тернопільській області проведено навчальний вебінар з підготовки водіїв колісних транспортних засобів.
У ході вебінару розглянуто питання:
– Загальний стан підготовки водіїв колісних транспортних засобів в ЗП(ПТ)О (Дзюблюк В.П., завідувач кабінетом НМЦ ПТО та Басарабчук В.Т., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області).
– Дистанційна форма навчання водіїв колісних транспортних засобів в ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» (Марціяш М.Я., викладач професійно-теоретичної підготовки).
– Форми і методи навчання водіїв колісних транспортних засобів у ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» (Шумка Л.В., заступник директора з НВР)
– Форми навчання та контроль знань слухачів, учнів за програмою електронної системи (Греськів Г.О., директор обласної автомобільної школи).
Учасникам засідання надана методична та інформаційно-консультативна допомога щодо виконання Постанов Кабінету Міністрів від 10.05.2022 р. №584 та №601з питань теоретичної та практичної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів.

Про Administrator

Перевірте також

5092

Вебінар для педагогічних працівників професії кухар закладів професійної (професійно-технічної) освіти

5 вересня 2022 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області проведено вебінар ...