BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції викладачів інформатики та інформаційних технологій закладів професійної (професійно-технічної) освіти

27 вересня 2022 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти методистом Марією Романюк проведено засідання обласної методичної секції викладачів інформатики та інформаційних технологій на тему «Нові вимоги – нові умови – нові орієнтири у викладанні інформатики та інформаційних технологій».
Засідання відкрила директор НМЦ ПТО у Тернопільській області Леся Гордійчук.
Методист Центру ознайомила з інструктивно-методичними матеріалами щодо організації викладання інформатики, інформаційних технологій у 2022-2023 навчальному році. Презентувала викладачам матеріали з реалізації Стратегії кібербезпеки України, забезпечення безпечної цифрової освіти у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.
Наталя Олійник – викладач ДПТНЗ «Тернопільське вищу професійне училище сфери послуг та туризму», презентувала власний сайт викладача, а також мобільні додатки для використання на уроках дистанційного навчання.
Андрій Романець – викладач ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» розповів про особливості роботи платформи MOODLE навчального закладу, у якому працює.
Тему «Формування пізнавальної активності учнів за допомогою інтернет-технологій» розкрила Наталя Довгань – викладач ДНЗ «Скалатський професійний ліцей».
Викладачі Валентина Сухомлин (ДНЗ «Почаївське вище професійне училище»), Іван Дмитрів (ДНЗ «Кременецький професійний ліцей») презентували матеріали з досвіду роботи на тему «Удосконалення навчального процесу через інноваційні технології».
Дякуємо учасникам засідання за підготовлені матеріали, викладачам закладів професійної (професійно-технічної) освіти за активну участь у роботі засідання.
/зображення_viber_2022-09-27_14-47-17-277/зображення_viber_2022-09-27_15-34-29-129

Про Administrator

Перевірте також

зображення_viber_2022-11-29_09-23-32-078

Новинна грамотність бібліотекаря

Бути медіа грамотними зараз стало як ніколи актуально, адже війна зараз ведеться не лише на ...