BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сфери послуг (громадське харчування)

6 жовтня 2022 року на базі ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» методистом Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області Жилан О.М. проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сфери послуг (громадське харчування) «Виробничі інновації як важлива складова якості підготовки кваліфікованих робітник».
Роботу секційного засідання відкрила Чорна Г.С., в.о. директора даного закладу.
У ході семінару –практикуму розглянуто питання:
1.Формування навчально-методичної та матеріально-технічної бази професійної підготовки кухарів відповідно до ДС П(ПТ)О на компетентнісній основі. Ведення плануючої та облікової документації відповідно до вимог ДС П(ПТ)О з професії кухар.(Жилан О.М. – методист, НМЦ ПТО у Тернопільській області)
2.Навчальний модуль «Шкільне харчування» та методика реалізації його в освітньому середовищі ЗП(ПТ)О. (Сухомлин Т. М., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки ДНЗ «Почаївське ВПУ»).
Для учасників засідання проведено творчу екскурсію.Присутніх ознайомлено з сучасним обладнанням навчально-практичного центру з професії «пекар, тістороб, машиніст тістообробних машин, кондитер», організовано майстер-клас з приготування дріжджових виробів та піци. (Попович Г.О.,старший майстер ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі»).
Дякуємо учасникам засідання за підготовлені матеріали, викладачам та майстрам виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти за активну участь у роботі засідання.
/DSC_1463 /DSC_1349
/DSC_1338 /DSC_1323

Про Administrator

Перевірте також

зображення_viber_2022-11-29_09-23-32-078

Новинна грамотність бібліотекаря

Бути медіа грамотними зараз стало як ніколи актуально, адже війна зараз ведеться не лише на ...