BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції інженерів та викладачів з охорони праці

11 жовтня 2022 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області методистом Ольгою Бойко проведено засідання обласної методичної секції інженерів та викладачів з охорони праці закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Із вступним словом до учасників секції звернулася директорка Центру – Леся Гордійчук.
Євген Ярема, начальник навчального пункту аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України у Тернопільській області, розповів про правила безпеки для закладів професійної (професійно-технічної) освіти в період воєнної загрози, а також про забезпечення готовності закладу освіти до навчання в умовах воєнної небезпеки.
З питань дотримання пожежної безпеки працівниками та учасниками освітнього процесу ЗП(ПТ)О виступив Михайло Леськів, викладач Головного управління ДСНС України у Тернопільській області.
Ольга Бойко розповіла про дотримання вимог законодавства, основні порушення нормативно-правових актів з охорони праці, порядок проведення інструктажів з охорони праці в період військового стану.
В Тернополі під час проведення засідання було оголошено повітряну тривогу, засідання проведено з дотриманням правил безпеки.
/зображення_viber_2022-10-12_11-42-06-035 /зображення_viber_2022-10-12_11-41-52-432

Про Administrator

Перевірте також

зображення_viber_2022-11-29_09-23-32-078

Новинна грамотність бібліотекаря

Бути медіа грамотними зараз стало як ніколи актуально, адже війна зараз ведеться не лише на ...