BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти

27 жовтня 2022 року у Навчально-методичному центрі професійно-технічної освіти у Тернопільській області відбулося засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи на тему «Національно-патріотичне виховання в системі професійної (професійно-технічної) освіти. Виклики сьогодення».
Впродовж роботи засідання розглянуто чотири заплановані питання.
З питанням «Нормативно-правові документи щодо організації виховного процесу в закладах професійної (професійно-технічної освіти) у 2022/2023 н.р. виступив методист НМЦ ПТО у Тернопільській області Фука М.М.
Досвід роботи ДНЗ «Тернопільське вище професійне училище технологій та дизайну» з національно-патріотичного виховання учнів в умовах воєнного стану у своїй відео-презентації представила заступник директора з навчально-виховної роботи закладу Міщун Л.С.
На значенні позаурочної роботи як чинника формування патріотичних почуттів учнів зупинився Карпик С.М., заступник директора з навчально-виховної роботи ДНЗ «Чортківське вище професійне училище».
Про роль виховника та практичного психолога у забезпеченні психічного здоров’я учасників освітнього процесу розповіла Шепель О.О., начальник сектору психологічної допомоги відділу соціально-гуманітарного забезпечення ГУ ДСНС у Тернопільській області.
На завершення роботи засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи вироблені рекомендації щодо посилення ефективності національно-патріотичного виховання в системі професійної (професійно-технічної) освіти області.
/зображення_viber_2022-10-27_11-39-02-744 /зображення_viber_2022-10-27_11-39-12-336

Про Administrator

Перевірте також

зображення_viber_2022-11-29_09-23-32-078

Новинна грамотність бібліотекаря

Бути медіа грамотними зараз стало як ніколи актуально, адже війна зараз ведеться не лише на ...