BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Вебінар-практикум для педагогічних працівників професій будівельної галузі

27 жовтня 2022 року організовано та проведено вебінар-практикум для педагогічних працівників професій будівельної галузі «Формування інформаційно-освітнього середовища для опанування професій будівельної галузі в умовах воєнного стану».
Модератор – Тремба Г.І., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області.
У ході засідання розглянуті зміни у законодавстві України щодо професійної освіти, трансформацію професійної освіти в умовах дистанційного (змішано-дистанційного) навчання, дотримання СП(ПТ)О, заснованих на компетенціях, особливості впровадження короткострокових програм із енергоефективності та енергозбереження в освітній процес ЗП(ПТ)О: зміст, обсяги та структура.
Педагогічні працівники Тернопільського вищого професійного училища №4 імені Михайла Паращука Гешта В.І., Ковч І.Р., поділилися досвідом формування професійних компетентностей, новітніми формами і методами, прийомами та засобами навчання, інноваційними педагогічними, виробничими технологіями.
/2701 /2705

Про Administrator

Перевірте також

1912

Навчальний вебінар з підготовки водіїв колісних транспортних засобів

19 вересня 2022 року на базі Тернопільської автомобільної школи Навчально-методичним центром ПТО у Тернопільській області ...