BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Новинна грамотність бібліотекаря

Бути медіа грамотними зараз стало як ніколи актуально, адже війна зараз ведеться не лише на полі бою, але й в інформаційному просторі. Вміння знаходити, обробляти і передавати достовірну інформацію наразі є запорукою нашої перемоги.
24 листопада 2022р. на базі Тернопільської бібліотеки для молоді відбулося засідання методичної секції (семінар-тренінг) бібліотечних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.
Майстер-клас – як розрізняти факти від фейків, інформаційних викидів та бачити маніпуляції провела Тетяна Решетуха, доцент кафедри журналістики ТНТУ ім.В.Гнатюка.
Поради з інфогігієни, як читати новини в час війни, ділилася Віталія Мушій – психотерапевтка, завідувачка обласного ресурсного центру з підтримки інклюзивної освіти Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти.
З оглядом корисних практик із новинної грамотності бібліотекарів виступила завідувачка науково-методичного відділу ТОБМ Ольга Василюк.
Здобуті під час семінару знання учасники перевірили вікторинами-квестами «Медіаграмотність» та «Кібербезпека», які провела завідувачка інформаційно-бібліотечного відділу ТОБМ Ірина Грицишин.
/зображення_viber_2022-11-29_09-23-36-012 /зображення_viber_2022-11-29_09-23-33-968

Про Administrator

Перевірте також

Засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів

На базі ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» проведено засідання обласної ...