BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сфери послуг (громадське харчування)

30 листопада 2022 року на базі ДНЗ «Тернопільський центр ПТО» методистом Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області Жилан О.М. проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій сфери послуг «Упровадження сучасних виробничих технологій при підготовці кваліфікованих робітників професій громадського харчування».
Роботу секційного засідання відкрив Цьох В.І., директор даного закладу.
У ході семінару – практикуму розглянуто питання:
1. Сучасні тенденції в приготуванні,оформленні та подачі страв з використанням елементів етнічної кухні. Майстер-клас. (Дячук В.А., майстер виробничого навчання ДНЗ Тернопільський центр ПТО»)
2.Нетрадиційні види сировини в оздобленні кондитерських виробів. Майстер-клас. (Мацюк С.М., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки, ДНЗ «ТВПУ технологій та дизайну»).
3.Основи здорового харчування для дітей та підлітків у рамках проєкту «Будь поруч» за підтримки ЮНІСЕФ та Євгена Клопотенка. (Мелешко Н.М., викладач предметів професійно-теоретичної підготовки Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола).
4.Про підсумки ІІ етапу обласного конкурсу методичних розробок уроків теоретичного навчання з предмета « Організація обслуговування в ресторанах» серед педагогічних працівників ЗП(ПТ)О. (Жилан О.М., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області).
Для учасників засідання проведено творчу екскурсію.Присутніх ознайомлено з сучасним обладнанням новоствореної кухні-лабораторії.
Дякуємо учасникам засідання за підготовлені матеріали, викладачам та майстрам виробничого навчання закладів професійної (професійно-технічної) освіти за активну участь у роботі засідання.
/IMG_20221201_013013_005 /IMG_20221130_221449_370

Про Administrator

Перевірте також

131

Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників сільськогосподарських професій та автотранспорту

13 січня 2023 року на базі НМЦ ПТО у Тернопільській області в режимі онлайн проведено ...