BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Навчальний візит до Фінляндії для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти України

В рамках проєкту EU4Skills Фінським національним агенством з питань освіти (EDUFI) було організовано з 23.01. по 27.01.2023 року навчальний візит до Фінляндії для педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти України. Представником від Тернопільської області була Жилан О.М., методист НМЦ ПТО у Тернопільській області.
Під час візиту проводились зустрічі, які стосувались розроблення професійних кваліфікацій,ключових компетенцій,їх оцінювання. Цікавою була дискусія з генеральним директором Omnia Education Partnerships Ltd (Об’єднане управління освіти в регіоні Еспоо), головою Партнерства,головою проєкту про спеціальну професійну освіту Фінляндії. Українську делегацію ознайомили з наданням освітніх послуг з підготовки кваліфікованих робітників з професій садівництва, будівництва,ресторанного обслуговування, інформаційно-комунікаційних технологій. Присутні відвідали виробничі лабораторії, заклади навчання на робочому місці.
Незабутнє враження справила екскурсія до професійного коледжу« Live» для дітей з особливими освітніми потребами. Учні здобувають кваліфікації на відділеннях з мистецтва та дизайну, музики, клінінгу, логістики, кухарської справи. Головне завдання коледжу «Live» дати дітям основи життя: клас-кухня-зовнішнє середовище -самостійна практика.
На завершення освітяни України мали змогу відвідати фінський ярмарок EDUKA 2023. На дискусійній панелі виступив Коржевський П.М., керівник групи, який розповів про реформу професійної освіти в Україні та відповів на ряд запитань фінських колег.
Щиро вдячні всім організаторам пізнавальної та незабутньої подорожі до Фінляндії.
/зображення_viber_2023-02-02_15-33-13-577 /зображення_viber_2023-02-02_16-06-13-232
/зображення_viber_2023-02-02_15-42-13-113.jpg /зображення_viber_2023-02-02_15-32-15-256

Про Administrator

Перевірте також

небесна сотня

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші ...