BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Онлайн-нарада для адміністрації навчальних закладів

9 лютого 2023 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області проведено інформативну онлайн-нараду для адміністрації навчальних закладів.
Про використання в роботі Рішення Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України (протокол №112 від 11 січня 2023 року) «Про схвалення Резолюції круглого столу на тему: «Функціонування професійної (професійно-технічної) освіти в умовах воєнного стану» та організацію навчального процесу у ЗП(ПТ)О області проінформувала Леся Гордійчук, директор НМЦ ПТО у Тернопільській області.
Надія Депутат, заступник директора, доповіла про діяльність НПЦ за галузевим спрямуванням за 2022 рік, проаналізувала роботу ЗП(ПТО) області за І півріччя 2022/2023 н.р., наповнення веб-сайтів та ознайомила з планом роботи на 2023 рік.
Методист Ольга Удич акцентувала увагу присутніх на питаннях атестації педагогічних працівників ЗП(ПТ)О у 2023 н.р.
Галина Тремба ознайомила з Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо функціонування національної системи кваліфікацій» та порядком розроблення освітніх стандартів в зв’язку зі змінами, внесеними Кабінетом Міністрів України та Національним агентством кваліфікацій.
/904-1 /906
/913 /918

Про Administrator

Перевірте також

небесна сотня

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого в Україні на державному рівні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, згадуючи найтрагічніші ...