BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Засідання творчої групи заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів

21 лютого 2023 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області відбулося засідання творчої групи заступників директорів з навчально-виробничої роботи та старших майстрів.
На засіданні розглянуті питання:
1.Проведення конкурсів професійної майстерності серед здобувачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Організація та проведення тижнів професій.
2.З досвіду проведення підсумків результативності навчання за І семестр 2022-2023 н.р.
Про важливість проведення конкурсів професійної майстерності, тижнів професій у закладах професійної (професійно-технічної) освіти інформував членів творчої групи зав.кабінетом НМЦ ПТО Валерій Дзюблюк.
Члени творчої групи Світлана Візнюк (заст.директора ДНЗ «Чортківське ВПУ»), Оксана Красовська (заст.директора ДНЗ «Борщівський ПЛ»), Марія Настин (ст.майстер ДПТНЗ «Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі»), Наталія Довгань (заст.директора ДНЗ «Скалатський ПЛ»), Петро Якимець (заст.директора ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою») поділилися роботою своїх закладів у проведенні тижнів професій та конкурсів професійної майстерності.
Дистанційне навчання, перерви у навчальному процесі у зв’язку з повітряними тривогами негативно впливають на якість професійної підготовки здобувачів освіти.
В цих умовах необхідно об’єднати колективи майстрів виробничого навчання та викладачів професійно-теоретичної підготовки для організації та проведення різних заходів, які підвищують якість професійної підготовки.
З досвідом проведення підсумків результативності навчання здобувачів освіти за І семестр 2022-2023 н.р. поділилися заст.директора з НВР ДНЗ «Чортківське ВПУ» Світлана Візнюк та заст. директора з НВР ДНЗ «Борщівський ПЛ» Оксана Красовська.
Графічне зображення результативності кожної навчальної групи стимулює не тільки учасників навчального процесу, але й весь педагогічний колектив. Результати навчання за І семестр обговорюються на педагогічний раді.
Методист НМЦ ПТО Володимир Басарабчук інформував членів творчої групи щодо організації та проведення обласного огляду-конкурсу кабінетів правил дорожнього руху та безпеки дорожнього руху закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Особливу увагу необхідно також приділити навчальним майданчикам з початкового керування транспортними засобами. Після зимового періоду відновити дорожні розмітки, дорожні знаки, покриття дорожньої частини інше.
/зображення_viber_2023-02-21_11-53-24-834 /зображення_viber_2023-02-21_11-53-24-967

Про Administrator

Перевірте також

111

Засідання творчої групи педагогічних працівників професій сфери громадського харчування

26 cерпня 2021 року на платформі GOOGLE Навчально-методичного центру ПТО у Тернопільській області, з використанням ...