BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Про нас

Методичний центр працює над впровадженням у навчально-виховний процес нових педагогічних технологій, науково-методичним забезпеченням із загальноосвітньої і професійної підготовки молодих робітників.

Послідовно здійснюються заходи щодо підвищення професійного рівня педагогів, вивчення, узагальнення і розповсюдження кращого педагогічного досвіду. Зростанню фахової майстерності педагогів ПТНЗ області сприяють обласні конкурси на кращу методичну розробку, «Кращий за професією», «Учитель року», підготовка і виданню підручників і посібників, проведення конференцій, семінарів, семінарів-практикумів, круглих столів, профільних виставок педагогічних майстерень, творчих лабораторій.

Педагогічні працівники брали участь у створенні навчально-практичних буд центрів «Хенкель Баутехнік» (Україна), «Кнауф». Налагоджується співпраця з творчими лабораторіями інституту професійно-технічної освіти НАПН України, впроваджуються сучасні виробничі та педагогічні інноваційні технології.

З метою удосконалення змісту, форм і методів навчання і виховання учнів, підвищення педагогічної та професійної майстерності педагогічних працівників, пропаганди і впровадження у навчально-виховний процес нових педагогічних технологій і передового педагогічного досвіду навчально-методичним центром видається інформаційно-методичний збірник. При НМЦ ПТО діє 34 методичні секції педагогічних працівників, творчі групи.

Диплом 2013
Подяка 2013
Диплом 2015

Диплом 2013
Подяка 2013
Диплом 2015