BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates

Кадровий склад

Директор
Гордійчук Леся Леонідівна

Освіта: вища, Тернопільський державний педагогічний університет імені В.Гнатюка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Трудове навчання».
Загальний стаж роботи – 33 роки, педагогічний – 23 роки.
Працювала на посадах майстра виробничого навчання, заступника директора з навчально-виробничої роботи у професійно-технічному навчальному закладі.
З 2013 року працювала на посаді заступника директора НМЦ ПТО у Тернопільській області, а з жовтня 2014 року призначена директором центру.
Координує роботу своїх заступників та підрозділів НМЦ ПТО. Забезпечує: виконання усіх заходів запланованих відповідно до плану роботи НМЦ ПТО у Тернопільській області; методичне та інформаційне супроводження підготовки фахівців у професійно-технічних навчальних закладах всіх освітньо-кваліфікаційних рівнів ПТО.

Заступник директора
Депутат Надія Степанівна

Освіта: вища, Тернопільський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Вчитель математики, інформатики і обчислювальної техніки».
Загальний стаж роботи – 36 років, педагогічний – 32 роки.
З 1998 року працювала методистом Тернопільського обласного навчально-методичного центру профтехосвіти.
З 2022 року працює заступником директора навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області.
Планує, організовує, здійснює навчально-методичну роботу різних видів і форм, методично допомагає заступникам директорів ЗП(ПТ)О, узагальнює матеріали з питань методичної роботи, керує роботою методистів. Відповідає за напрямки професійної підготовки: педпрацівників комп’ютерних технологій, оператор поштового зв’язку, адміністратор, предмет “математика”.

Завідувач кабінетом
Дзюблюк Валерій Петрович

Освіта: вища, Львівський ордена Леніна політехнічний інститут за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти, інженер-механік».
Загальний стаж роботи – 61 рік.
Працював директором навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Тернопільській області з 2004 року.
З 2015 року працює завідувачем кабінету.
Відповідає за інформаційно-аналітичну, дослідно-експериментальну роботу, співпрацює з центром зайнятості, надає консультації щодо проведення моніторингових та статистичних досліджень. Курирує підготовку з професій: «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва»; «Водій автотранспортних засобів»; «Слюсар з ремонту автомобілів»;«Електрогазозварник».
Нагороджений почесним званням «Заслужений працівник освіти України».